Duhan gjethe te prodhuar ne bjeshke me cilesi te..

Shitet nga: Petriti 03 Dhj 09:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mirditë
Pershendetje une jam Petriti kame per te shitur duhan te prodhuar ne bjeshke ,duhani esht i pa grir dhe i nje cilsie te mir .
Qmimi i duhanit do ta vendosim sipas marrveshjes qe te na interesoi te dyve
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim