Shtepi prej 100m2 ne Mirditë

Shitet nga: Arben Ndoj 03 Nën 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

36 000 EUR

Komuna: Mirditë
Shtepi ne Rreshen ne kat te pare.Me 4 dhoma(3+1)ku njera dhome eshte aktivitet privat por mund te pershtaten dhe dhomat e tjera gjithashtu.Ndodhet perballe gjykates.I ka te gjitha punimet e bera.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim