Bateri Yamaha

Shitet nga: mondi 11 Sht 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Mirditë
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
shes bateri Yamaha ne gjendje shume te mire e ardhur nga greqia me te gjithe mikrofonat dhe cantat

tel 06825 89 039
06825 80 837
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim