Hardisk & 2Procesora

Shitet nga: Adi 21 Krr 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Mirditë
Hardisk 160 gb marka maxtor
Procesor 3.00ghz intel pentium 4
Procesor 2.80ghz intel pentium 4
Hardisku eshte i formatuar dhe i pa perdorur
Procesoret jane ne gjendje perfekte

ME SHUME INFO 0696838553
Mund te vini dhe ti shikoni ose ti provoni per cilesine e tyre
--QMIMI I DISKUTUESHEM--
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim