PAISJE PARUKERIE

Shitet nga: aldo 01 Dhj 12:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

650 EUR   750 EUR

Komuna: Mirditë
Prodhimet : Për parukeri / kozmetikë
Shiten paisje parukerie ne gjendje perfekte.Te punuara vetem 2 muaij.ku perfshihen lavatest,poltron,karrel,banaku me 2 vende poltronesh dhe pasqyra,mbajtese peshqiresh,3 pupa(stola)etj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim