YAMAHA TW -91

Shitet nga: AMARILDO 25 Krr 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Mirditë
Motoçikleta : Kros/Enduro
YAMAHA TW200 (200 KUBIK) , 4 KOHESH . MOTORRI ESHTE NE GJENDJE TE MIRE DHE ME DOKUMENTACION TE RREGULLT . SHITET PER ARSYE MOSPERDORIMI CMIMI 800 EURO
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim