Mini cooper 1100special

Shitet nga: vitor 29 Maj 21:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

9 000 EUR

Komuna: Mirditë
Ne shitje makina e markes mini cooper viti 1978
ne gjendje shum te mir teknike dhe optike,km 100000
me targa dhe regjistrim CH (Zvicer)
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim