Biciklete Suisse Army

Shitet nga: Mini 78 29 Maj 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Mirditë
Shes biqikleten e vitit 1932 por ne gjendeje me te mir se biqikletat e reja
pra ka mbushur 82 vite dhe pa as nji defekt.(per ata qe vlersojn raritetet)
ndersa te tjerve mos te ju duket qudi se nuk vlen per ju.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim