SPRINTER -97

Shitet nga: Erioni 05 Shk 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mirditë
shes mercedes spirnter 210 viti 1997 vende 14+1 matorri 2.5 turbo diezel makina esht me te gjitha sherbimet e bera dhe letra te paguara makina shitet per arsye mos perdorimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim