Kamion IFA L60

Shitet nga: Bardhok Koka 17 Krr 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

12 000 EUR

Komuna: Mirditë
kamjon IFA L.60 . E paisur me organell , vinç , kazan . Letra te rregullta . E mirembajtur dhe eshte ne gjendje te shkelqyer.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim