Furgon Mercedes -91

Shitet nga: erjoni 03 Tet 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

57 000 LEK   570 000 LEK

Komuna: Mirditë
okazion shes mercedes fugon ne gjendje te shkeqyer . vende 12+1 me leje qarkullimi matori 250 dhe me letra te paguara dhe te rregullta per cdo informacion na kontaktoni ne cel 0685085611
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim