Fustan

Shitet nga: Albana 23 Nën 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 LEK

Komuna: Mat
Prodhimet : Për femra
Fustan I ardhur nga Londra I firmes Karen Millen masa Uk 8 dhe Eu 36 .Vjen sipas trupit eshte material atllas I trashe me te qendisura me te cara ne dy anet .per bisedime me te hollsishme mund te kontaktoni cel .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim