Pit Bull American Terrier

Shitet nga: Geri Pirraci 21 Tet 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Mat
Kafshet shtëpiak : Qen
Pit bull American Terrier. 2 vjec shume i pergatitur dhe shum i shkathet! Eshe mashkull dhe e ka emrin Spajku. Nuk eshte cifzuar dhe ska len pasardhes.Eshte rrac 100% e paster.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim