Kamer , Video , Kamalec per kameren (stativ )

Shitet nga: Blero 13 Sht 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 000 000 LEK

Komuna: Mat
Prodhimet : Të tjera
Kamera digital-e panasonic e ardhur nga anglia e perdorur shume pak , me kasete MiniDV

Video eshte video e ardhur nga anglia e perdorur 3-4 here gjithesej , me dy vende kasetash te madhe dhe miniDV si edhe per video recorder .

Kamaleci per kameren , eshte kamalec stativ , bashke me te eshte edhe bazamenti me rrotulla. eshte shume funksional per ndryshimin e lartesise dhe ndryshimi i vendndodhjes se kamalecit me ane te rrotullave .

Cmimi 1 Milion Leke (te vjetera)

shitja behet per arsye emigrimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim