Ps3 + fifa 12 dhe nderrohet

Shitet nga: serxho 22 Sht 16:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Mat
ps3 + fifa 12 disc origjinal me pak se 4 muaj i perdorur me 1 telekomande eshte tip i ri dhe i ka te gjitha fishat dhe te gjitha pjeset e tij . ose nderrohet me motorr 50 cc ose me iphone 4s .
kontaktoni ne fb ---> https://www.facebook.com/serxho.sula
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim