VW Golf 3 1.4 benzin -96

Shitet nga: kuka 25 Jan 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 150 EUR   1 600 EUR

Komuna: Mat
Shitet Vw 3 1.400 Benzin , 180 000 Klm , Ne Gjendje Shum Te Mire ,Me Targa Shqipetare(AA), Disqe Alumini 15',,Taksa dhe Siguracion Te Paguara. Ne Gjendje Perfekte Si Motorrike Ashtu Dhe Xhenerike. Shume Ekonomike Dhe Me Taksa Shume Te Uleta. GOMA TE REJA,,, Me Dokumenta Te Rregullta.
Harxhon Per 100Km: 5.5 Litra !!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim