Opel Vectra benzin -03

Shitet nga: Etmond 30 Nën 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mat
Makina eshte me taksat shume te lira dhe eshte shume ne gjendje te mire jashta dhe brenda , per me shume informacion telefononi ne 0685966319
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim