Mercedes benz c 250 96 -96

Shitet nga: Flori 10 Tet 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Mat
Makines i jane bere te gjitha sherbimet.letrat te paguara.Ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike. Timon anglez
Sallon shum i paster lekure.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim