Mercedes C250 1996 -96

Shitet nga: Flori 11 Tet 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Mat
Makina eshte ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike.Te kryera te gjitha sherbimet .sallon shum i paster lekure.Timon angez
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim