Mercedes C220 diesel -95

Shitet nga: bledi 16 Dhj 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

300 000 LEK

Komuna: Mat
dokumenta te prera deri ne dhjetor 2015,gjendje te mire motorrike dhe gjenerike,gomat ne gjnedje te mire,me antifurt,kasetofon me cd dhe usb flash
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim