Mercedes Benz E320 Diesel - 2007 Full Options

Shitet nga: Niku 27 Sht 00:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

17 000 EUR

Komuna: Mat
MERCEDES BENZ E320 CDI AVANTGARDE SPORT EDITION, 150.000 Kilometra Te certifikuara ! Kambio AUTOMATIKE 7G TRONIC, Marrsha dhe ne timon, Pilot Automatik (kontroll i limitit se shpejtesise makines automatik) Navigator-DVD-CD- Radio-Telefon me bluetooth, Tapiceri lekure e zeze ne gjendje fantastike. Sensore shiu e sensor drite Sensor parkimi. Xhamat fotochromatic (per te mbrojtur ambientin brenda makines, xhamat erresohen dhe marrin nuanca blu pasqyre) Pasqyre elektrike dhe antiverbuese me komandim elektrik + xhama pasqyre fotochromatic ( naten ato kthehen ne te zeza qe te mos vrasin dritat e gjata) Fenere Bi-Xenon, fener mjegulle, larje feneresh + ulje ngritje sipas ndricimit te terrenit. Paketa e mencur light (dritat e mjegulles ndizen automatikisht per te ndricuar vendin ku kthehet makina). Sediljet e shoferit dhe pasagjerit me ngritje ne lartesi me butona dhe ortopedike. 2 Celsa inox modeli i ri. Gome rezerve + kriko mekanik + celes gome (xhirogome). Disqe Alumini te modelit EVO SPORT EDITION . 2 marmita ne mbrapakolp te modelit EVO SPORT EDITION (origjinale te montuara ne fabrik dhe jo pas). Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike dhe Motor ne gjendje fantaskite me konsum te ulet! Dokumenta te gjitha te rregullta dhe te paguara deri ne 2015 ! Te gjitha pjeset ne makine jane te fabrikes dhe asgje nuk eshte e modifikuar dhe i tere servesi ju eshte kryer tek mercedes benz me dekomenta te vertetuara!! Kjo makine ka aq shum extra sa qe nje tip i tille rrall qe i ka. Makina shitet per arsye MOS PERDORIMI....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim