FIAT PUNTO -02

Shitet nga: edison 20 Nën 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 LEK

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Mat
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
Fiat punto viti 2002 motorr 1.2 benzine me letra te sapo paguara.Makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike.
E-mail e.kuka13@eust.edu.mk
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim