Audi A-3 Diesel

Shitet nga: Audi 12 Nën 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

6 750 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Mat
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A3
AUDI A-3 DIESEL
- Ngjyr e Zeze
- 3 - Porta (coupe - tek dyer )
- Vititi prodhimit = 2008 - 2009
- Klima Tronic
- Kamio manual 6 marrshe
- Motorr 2.0 Diesel
- Tdi me tre te kuqe
- Goma 90%
- Radio - Cd - Bagazhier
- Dokumenta - Taksa - Kolaudim & Siguracion
Deri ne Gusht 2016

- Nga Ana Vizuale - e brendshme shume e paster
- Nga Ana Mekanike - Xhenerike & Motorrike shume
e rregullt , nuk ka nevoje per asnje lloj sherbimi
nga ana juaj .

Makina eshte e Ardhur nga Gjermania .
dhe vetem ka levizur brenda neper qytet . Makina ndodhet brenda ne qytetin e Burrelit .
Cmimi - 6750 euro
Nr Tel : 066 59 55 397
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim