iseki 267

Shitet nga: petrit 16 Nën 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Mat
Makina : Traktorë
Shesim traktor iseki japonez. 38 k fuqi I paisur me frez origjinale.me rrymarke.dhe me dy pal plugje.te rin.siq I shini vet.ztori esht shum ekonomik.e shes per arsyeje e migrimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim