Traktor

Shitet nga: niko 07 Gsh 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mat
Makina : Traktorë
shitet zetor 55 kuaj fuqi.eshte 4x4 shitet me gjith agregate plug 2 vesh frez terra 1.65 dhe rimorkjo
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim