FIDANE HARDHIE ME SHUMICE DHE PAKICE.!!

Shitet nga: Dilaver Myftaraj. 25 Nën 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mallakastër
Pajisje : Lule dhe bimë
.FILLUAN SHITJET PER SEZONIN 2016-2017.
-Varietet : shesh i zi,shesh i bardhe,Muskat ADA.victoria etj.Gjithashtu per varietete te vecanta pranojme dhe porosi (per vitin pasardhes).
-GARANCIA E VARITETEVE 100%
-PRODHIM 100% VENDAS .
-20 VITE EKSPIENCE NE FUSHEN E PRODHIMIT TE FIDANEVE
-ASISTENCA TEKNIKE PER 1 VIT FALAS .

Adresa : Ninesh,Fratar,Mallakaster.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim