Tablet

Shitet nga: eriseld 30 Tet 18:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

150 LEK

Komuna: Mallakastër
tableti eshte ne gjendje perfekte 2 muaj i perdorur i bler ne greqi madje nuk i ka mbaruar dhe (garancija-2vjecare) ....OS ANDROID 4.2 JELLY BEAN

PROCESSOR CORTEX A7 , 1/3GHz DUALCORE

DISPLAY 7'' CAPACITIVE MULTITOUCH

WIFI 602 11 b/g/n

3G BULIT - IN CALL FUNCTION

2G network ; GSM 900/ 1800/1900 MHz

3G network ; UMTS 900/2100MHz

GPS

G-sensor

Multitasking

bluetooth 2.0
BASIC INFORMATION
size->190.9 x 107.9 x 9.25mm

display-> 7'' . 800 x 480 px

rear camera-> 3MP

front camera-> 1MP

RAM memory-> 512 MB DDR3

TOTAL FLASH MORY-> 4 GB

EXTENT MEMORY-> up to 32 GB micro SD card ...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim