6 Kompjutera Dell 755 me ekran 19.

Shitet nga: alban 12 Nën 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

210 LEK

Komuna: Mallakastër
Prodhimet : Tableta
SHITET SALL INTERNETI E KOMPLETUAR 6 pc +MONITORA MAUSE,KUFJE,CAMERA,TAVOLINAT KOMPJUTER DELL OPTIPLEX 755 CORE 2 DUO .PROCESOR 2.66GHz RAM 2GB HDD 160 MONITORA LG 19'' Kompiuterat jan ne gjendje te mir vetem 2 muaj te perdorur, + nuk u ka mbaruar akoma garancia kan dhe nje muaj garanci akoma sic do i shikoni te nje foto qe jan dhe pullat e garncis, kompiuterat jan ne pun aktualisht mbajn dhe lojrat e fundit gta far cray etj, punojn shum mir nuk ngecin fare, nese jeni te interesuar telefononi dhe eja i shikoni,,,, flm
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim