Kompjuter intel hp

Shitet nga: orgest 13 Sht 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

200 000 LEK

Komuna: Mallakastër
Prodhimet : Kompjutera desktop
shitet kompjuter profesional me keto te dhena:
SYSTEM:
Mikrosoft Windows XP Professional
COMPUTER:
Intel(R) Pentium(R) Dual CPU
E2160@ 1.80GHz
1.79GHz,1 GB of ram
harddisk 80gb kapacity
kompjuterin kam rreth 3 jave qe e kam blere dhe shes per arsyen se dua te blej nje laptop
ai eshte i kompletuar njesia qendrore.monitori acer, tastier maus
monitori eshte i qeskes akull i ri
truri eshte ne gjendje shume te mire
nr i cel eshte vodafone club 0674300333
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim