Mitsubishi l200 -01

Shitet nga: Ilir 10 Sht 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 600 EUR

Komuna: Mallakastër
Makina eshte ne gjendje shume te mire ka 230.000 km eshte me karoceri l200 foristrade , ne gjendje pune dhe shume te mire motorike . i diskutushe nr eshte klab 0682371000
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim