Mercedes Benz EVO 220 CDI

Shitet nga: Lani 04 Dhj 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

120 000 EUR

Komuna: Mallakastër
Mercedes Benz EVO 220 CDI
kambio automatike
Ngjyra blu e erret,
Disqe alumin
Sensor parkimi para dhe mbrapa
Limitator shpejtesie
Cd/radio
Sendilie elektrike
Xhama elektrik
Sensor shiu
Kompjuter ne bord
Komanda ne timon
Blututh,
Klima/kondicioner
Sportive/clasike
ABS
10 aerbeg para, mbrapa, anash,si per shoferin ashtu dhe pasagjeret;
Salloni gri e hapur,
Gomat 85% te perdorura
Taksa te paguara deri ne prill 2015
makina dhe nderrihet me ML viti 2007 e larte
cmimi i diskutueshem

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim