Mercedes 220 dizel -03

Shitet nga: ELSIDO 28 Qer 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Komuna: Mallakastër
MAKINA KA 2 VJET QE KA ARDHA NGA GJERMANIA. KA 150000 KM LART, MAKINA KA QEN E PARKUAR NE GARAZH,DHE ESHT NE GJENDJE PERFEKT.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim