Fiat Punto benzin -01

Shitet nga: Fiat 23 Nën 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Mallakastër
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
Shitet Fiat punto è 2001 ..Motorr benzine 1.2
E sapo ardh nga Italia ..ne gjendje sh t mir ..Me dogan dhe siguarcon!.. cmim i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim