Alfa romeo 2.4 JTD -00

Shitet nga: Gazi 06 Dhj 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Mallakastër
Makina esh ne gjendje shume te mir Nga ana teknike dhe xhenerike
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim