Okazion Fiat Agri60/90 per nje jav nxito

Shitet nga: tani Dje 20:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 500 EUR   15 000 EUR

Komuna: Mallakastër
Makina : Traktorë
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Model Tjeter
Shitet Fiat agri 60 90 ne gjendje te shkelqyer me goma 100% te reja, esht ekonomik dhe teper i fuqishem shum i let ne perdorim. Mjeti ka ardh nga italia esht i zhdoganuar dhe i targuar me letra te paguara per nje vit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim