OFERT FIAT AGRI 60 90 12 DT+ lithse klas markant

Shitet nga: tani 14 Jan 09:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

11 500 EUR   15 000 EUR

Komuna: Mallakastër
Makina : Traktorë
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Model Tjeter
Shitet Fiat agri 60 90 ne gjendje te shkelqyer me goma 100% te reja, esht ekonomik dhe teper i fuwqishem shum i let ne perdorim. Mjeti ka ardh nga italia esht i zhdoganuar dhe gati per targa mjeti ka lithse clas markant 50 shitet per shkak emigracioni dhe mos perdorimi oferta vetem per pak dit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim