FIATAGRI 80-90 plug Nardi freze howard Okazion!

Shitet nga: FIATAGRI 80-90 11 Mar 22:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

16 000 EUR

Komuna: Mallakastër
Makina : Traktorë
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Model Tjeter
FIATAGRI 80-90 me kabine origjinale me xham te rrumbullaket dhe leva anesore.
Me dogane te paguar ardhur nga zvicrra.
Sherbime te kryera ne kohe.
Goma shum te mira.
Plug nardi origjinal
Freze howard 230

Shitet per arsye emigrimi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim