shitet karrotrec IVECO

Shitet nga: namik filaj 20 Jan 15:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 18 050 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Mallakastër
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Magirus
SHITET KARROTREC IVECO NE GJENDJE SHUME TE MIRE ,ME LETRA TE RREGULLTA . SHITET PER ARSYE EMIGRIMI
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim