Toke prej 26 dylymi ne Malësi e Madhe

Shitet nga: altin 19 Gsh 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malësi e Madhe
SHITET TOKE 26 DYNYM NE BORIQ TE VOGEL,VRAKE,MALESI E MADHE..TOKA ESHTE E MBJELLE 10 DYNYM ME RRUSH TE ZI DHE TE BARDHE ,,NDERSA 10 DYNYMET E TJERE ME KUMBULLA ...TOKA KA GHITHASHTU PEME FRUTORE SI SHEGA,, KIVI ..LAJTHI ETJ.TE CILAT RRETHOJNE RRUSHIN DHE KUMBULLAT...TOKA ESHTE E RRETHUAR ME MUR 70 CM DHE RRJETE 1.50. M ..TOKA KA NJE SHTEPI DYKATESHE TE KOMPLETUAR NE KATIN E PARE..DHE NJE STALLE PER CDO LLOJ KAFSHE...KUSH ESHTE I INTERESUAR TE ME KONTAKTOJE NE 0673403540 OSE NE E-MAIL :altinokaj@hotmail.com.....FALEMIDERIT <<< CMIMI ME MARRVESHJE>>>
<<<<<<< NESE NUMRI I CELULARIT JU DEL I FIKUR MUND TE ME MERRNI PAS DISA ORESH PER ARSYE SE NUK JAM NE SHQIPERI....>>>>>>
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim