Pajisje sportive për palestër

Shitet nga: Besim 12 Jan 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malësi e Madhe
Pajisje : Fitnes/Ushtrime
Ofertat dhe çmimet mund të shihet në faqen tonë të internetit

www.metalgymsports.webs.com

Besim

+38975823042
Shkup, Maqedoni
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim