Kelysh te races Rottweiler

Shitet nga: Hasan Rama 24 Nën 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malësi e Madhe
Kafshet shtëpiak : Qen
Ne shitje kelysh te races Rottweiler nga kultivorja e vetme ne Kosove 'Vom Linea Alba' FCI 3838'..Kelyshet te lindur me daten 11.10.2014 dhe me 18.10.2014..Per rezervime kontakto..+37744187907 dhe +37744431533 dhe e-mail...linea-alba@hotmail.com..


Gjakove Kosove..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim