Samsung Galaxy Note 2

Shitet nga: Robi 19 Maj 12:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

450 000 LEK

Komuna: Malësi e Madhe
celulari esht 2 muaj i perdorur eshe ne gjendje shum te mire nuk ka asnje gervishtje ka 2GB ram dhe 16 GB memorie.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim