Kamera vezhgimi

Shitet nga: Muharrem 04 Shk 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malësi e Madhe
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
Disa nga punet tona ne Facebook : ilir Regja
Servisim brenda 24 orve 24 / 7 Posedojm
Kamera vezhgimi IP dhe Analog per fabrika dyqane shtepi zyre etj

ALARM kunder vjedhjes me kabell dhe pa kabell lajmron ne Tel / Mobil kudo qe jeni

ALARM kunder zjarrit ju lajmron ne Tel / Mobil kudo qe jeni

Interfoni dhe videofoni

INVERTOR per kamera
Service brenda 24 orve
Bejm montimin ne ter KOSOVEN dhe Shqiperi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim