Makin per prodhimin e flipsave

Shitet nga: Fadil Mehmeti 03 Dhj 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malësi e Madhe
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
rreth informatave shtes na kontaktoni
Makina gjendet ne Kosov
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim