MAQINAT PER PALETA

Shitet nga: luzi 09 Pri 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malësi e Madhe
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shiten komplet maqinat per paleta , maqina per prerjen e trupit , maqine me kater sharra (multi-saw machine ) , maqine per premjen me ni sharre , maqine per premjen dhe heqjen e anesoreve dhe maqine kufizuse.Jane te perdorura vetem 6 muaj.Nderrimi eshte i mundshem.Tel:+37745481641/+38949881756.
Per me shume mund te shihni edhe videon ne YouTube.Ky eshte linki i videos :
https://www.youtube.com/watch?v=PjaKFQwlVEY
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim