SHITET & NDERROHET Hyundai Galloper 2.5 diesel -00

Shitet nga: Hyundai 14 Krr 14:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 990 EUR

Komuna: Malësi e Madhe
SHITET dhe NDERROHET Hyundai Galloper e vitit 2000 4x4, 2500 cc manual, eshte me 4 pistona dhe shum ekonomike, i ka te gjitha serviset e bera ne kohen e duhur dhe tani i jane kryer te gjitha sherbimet si vaj filtra etj etj, eshte ne gjendje shume te mire nga ana motorike, xhenerike dhe nga ana vizuale. cmimi i diskutueshem, makina ndodhet ne Shkoder... flm......
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim