Ford Focus Sport -01 ( U Shit Flm Merrjep )

Shitet nga: Elsi 02 Shk 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

800 EUR   1 350 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Malësi e Madhe
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Ford Focus Sport
Motorr ZETEC SE 1.6 Benzine
Ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe zhenerike
Ka 90027 kilometra te vetat
Ka ardh para 2 viteve nga Anglia
Me dokumenta angleze
Disqe 18
Gomat 70%
Dy marmita Sportive

Cmimi (800) euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim