Ford mondeo 2005 automatike -05

Shitet nga: rejvi 11 Krr 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malësi e Madhe
ford mondeo ,i sapo ardhur nga anglia (krahu i kundert),i pa zhdoganuar ,1.9 v4...kamjo automatike,kondicioner , sedile eletronike,sensor parkimi ,..shum komode dhe e rahatshme...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim