Toke prej 7dylim ne Lushnje

Shitet nga: arberi 29 Nën 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Komuna: Lushnjë
Ne fshatin dushk i madh shitet 7 dylym tok ne fushe dhe 21 rrenje ullinje ne koder. 15000 euro i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim