Toke prej 3,750 dylym ne divjake

Shitet nga: klajdi 21 Krr 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lushnjë
toka eshte e gjer 20m dhe e gjat 200 m afer rruges kryesore ne dalje te divjakes .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim